Внутрішні поверхні кондиціонера, через які циркулює повітря, оброблені наночастинками срібла, що дозволяє знищити небезпечну для здоров’я плісняву та бактерії.

Технологія Self-Hygiene

Наночастинки срібла

Цвіль і бактерії, поширюючись у просторі, значно знижують якість повітря і можуть спричинити різні захворювання. Під час роботи кондиціонера через внутрішній блок прокачуються значні обсяги повітря, в якому містяться забруднюючі речовини. Все це так чи інакше контактує з внутрішніми поверхнями кондиціонера, забруднюючи їх. Для нейтралізації шкідливого впливу шкідливих організмів, внутрішні поверхні кондиціонерів Haier оброблені наночастинками срібла, які знезаражують повітря протягом усього терміну експлуатації

Переваги технології

Завдяки обробці, пліснява та бактерії не можуть рости на компонентах, через які проходить повітряний потік. Таким чином, з кондиціонера завжди виходить потік чистого, здорового повітря.

Внутрішні поверхні кондиціонера вимагають регулярного очищення та знезараження. Кондиціонери з обробкою іонами срібла вимагають менше процедур чищення, що призводить до значної економії коштів.

Обробка наночастинками срібла, компонентів, через які циркулює повітря, знищує бактерії та плісняву з ефективністю до 99,9%.

Залишити відповідь