Спліт-системи

Haier Кондиціонери, спліт-системи

Кондиціонери Haier заслужили на себе визначну репутацію на ринку України та у світі. Якщо Ви вирішили купити кондиціонер, інверторна спліт-система Haier буде відмінним вибором. Спліт-системи Haier виробляються на сучасних підприємствах, що відповідають високим вимогам до якості збирання та комплектуючих.

У нашому магазині Ви можете замовити монтаж спліт-систем Haier в Києві та області, або вибрати та купити кондиціонер з доставкою в регіони України

Функції кондиціонерів Haier

На що варто звернути увагу, вибираючи кондиціонер Haier?

Спліт-системи Haier в Україні представлені моделями, що продаються на Європейському ринку. Завдяки цьому вся техніка має всі відповідні сертифікати, відповідає кліматичним умовам та виконує вимоги норм енергозбереження. Більшість настінних кондиціонерів мають клас енергозбереження А++ та вище.

Рухаючись у ногу з часом компанія Haier пропонує споживачеві широкий набір функцій, який може змінюватись, залежно від моделі, забезпечуючи користувачу високий рівень надійності та комфорту.

Турбота про здоров'я - кондиціонери Haier

Один із викликів, з яким стикається сучасне людство – проблема забруднення навколишнього середовища. Тривалий вплив забрудненого повітря негативно впливає на здоров’я людини і може призвести до захворювань дихальної або серцево-судинної системи. Крім того, значна кількість людей страждають від алергії та астми, або мають підвищену чутливість до пилку, диму, газів і хімічних речовин. Значні зміни до нашого життя також внесла пандемія Covid-19. Таким чином, чистота повітря стала одним із основних пріоритетів.
Компанія Haier за останні роки впровадила у свою кліматичну техніку значну кількість інноваційних рішень. Особливу увагу приділено підтримці кондиціонера чистим протягом усього терміну експлуатації.

haier self clean

Технологія самоочищення Self-Clean

Технологія знезараження 56°C

haier selfhygiene

Функція Self-Hygiene

haier-puri-clean

Функція Puri-Clean

IFD-фільтр

Nano-Aqua генератор

УФ-лампа

Інтелектуальні технології

В останні роки все більшого розвитку набувають технології телекомунікації та віддаленого управління. Сьогодні практично не залишилося функцій, якими неможливо керувати за допомогою смартфона. “Розумні” пристрої набирають все більшої популярності у сфері побутової техніки, де компанія Haier зберігає лідерство вже багато років. Завдяки смарт-функціям можна віддалено керувати кондиціонером з будь-якої точки, у будь-який час використовуючи зручну мобільну програму. Бренд Haier визнаний №1 у глобальному рейтингу побутових систем кондиціювання керованих Wi-Fi, з часткою ринку 29,4% за обсягами продажів (дані Euromonitor, лютий 2020)

Голосове керування

Wi-Fi керування

Функція Eco Sensor

Комфорт без обмежень

У період розвитку технологій ми очікуємо від сучасного кондиціонера більше, ніж просто охолодження або обігрів. На думку компанії Haier, він має забезпечувати максимально комфортну експлуатацію.

Технологія пропорційно-інтегрально-диференціального управління дозволяє швидше досягти бажаної температури і точніше її підтримувати. Це прискорює охолодження та створює більш комфортні умови у приміщенні. Cистема розподілу потоку, що застосовується в кондиціонерах Haier, а також система управління жалюзі дозволяє створювати потужний повітряний потік, здатний дотягнутися до найвіддаленіших куточків кімнати. Крім того, кондиціонери Haier у безшумному режимі створюють рівень звукового тиску, лише від 15 дБ(А), що відповідає найвищим сучасним вимогам

Інтелектуальний повітряний потік

Інверторне керування

Низький рівень шуму

Легкий монтаж кондиціонерів Haier

Конструкція кондиціонерів Haier розроблена з урахуванням скорочення часу монтажу за рахунок полегшеного доступу до основних компонентів. Монтаж спліт-систем Haier виконується легко та комфортно за рахунок застосування в конструкції покращених монтажних пластин, збільшеного простору для прокладання та підключення дренажу та фреонових магістралей. Знімна нижня панель відкриває зручний доступ та дозволяє надійно зафіксувати кондиціонер на стіні. Ви можете бути впевнені, що монтаж кондиціонерів Haier буде виконаний якісно та надійно.

Інженери корпорації Haier приділили особливу увагу простоті і зручності монтажу спліт-систем. Ряд удосконалень, які застосовані в обладнанні дозволяють знизити час монтажу і вартість регулярного сервісного обслуговування

Покращена монтажна пластина.

Конструкція монтажної планки дозволяє правильно відцентрувати її положення, що дозволяє правильно зорієнтувати кондиціонер на стіні.

Зручний фіксатор

Для полегшення монтажу передбачено фіксатор, що утримує кондиціонер у певному положенні, для забезпечення доступу до мідних магістралей та дренажу.

Монтаж магістралей

Завдяки полегшеному доступу та збільшеному простору для фреонових та дренажних труб зменшується час монтажу

Знімна нижня панель

Підключення фреонових магістралей та підведення електроживлення виконуються максимально зручно, за рахунок знімної нижньої панелі внутрішнього блоку

Легкий доступ до двигуна вентилятора

Діагностика та заміна вентилятора внутрішнього блоку проводиться без зняття теплообмінника

Легкий доступ до плати керування

Плата керування внутрішнього блоку легко знімається для діагностики та заміни, не вимагаючи розбирання корпусу внутрішнього блоку

Кондиціонери Haier функції

Придбати кондиціонер Haier, отримати консультацію або замовити монтаж спліт-систем Ви можете за телефоном: +38 (066) 511-63-70

X