Мульти-спліт системи

Мульти Спліт системи Haier

Мульти-спліт системи Haier – це системи кондиціонування повітря, які дозволяють використовувати декілька внутрішніх блоків (до 5-ти) з одним зовнішнім блоком. Це дозволяє зручно обслуговувати декілька кімнат або зон за допомогою системи кондиціонування.

Haier пропонує безліч різних моделей мульти-спліт систем, від компактних до потужніших і продуктивніших.

Внутрішні блоки можуть бути канального, касетного, настінного та консольного типу, що дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання, пов’язані зі створенням мікроклімату. Ви можете використовувати кондиціонер на кілька кімнат, вибираючи зручну конфігурацію. Кожна модель має свої характеристики, такі як потужність охолодження/обігріву, максимальна кількість внутрішніх блоків, енергоефективність, рівень шуму та ін.

Мульти спліт системи Haier заслужили видатну репутацію на ринку України та в світі. Якщо Ви шукаєте кондиціонер на кілька кімнат, то інверторна мультиспліт-система Haier буде чудовим вибором. Мульти-спліт системи Haier виробляються на сучасних підприємствах, що відповідають високим вимогам до якості збирання та комплектуючих.

Ми пропонуємо встановлення мульти-спліт систем Haier у Києві та області. Також Ви можете вибрати та купити кондиціонер з доставкою в регіони України

Чому вигідно купити мульти-спліт систему Haier

Деякі переваги мульти-спліт систем Haier:

Економія місця: завдяки використанню одного зовнішнього блоку для кількох внутрішніх блоків, мульти-спліт системи Haier займають менше місця, ніж кілька окремих систем кондиціювання.

Зручність управління: за допомогою мобільного додатка можна керувати всіма внутрішніми блоками з одного місця, при цьому незалежно встановлюючи в кожному приміщенні потрібну температуру

Економія енергії: мульти-спліт системи Haier споживають менше енергії ніж кілька окремих систем кондиціювання.

Гнучкість: завдяки можливості встановлення кількох внутрішніх блоків можна вибирати, які кімнати кондиціонувати, а які ні.

Зручність установки: встановлення мульти-спліт системи Haier простіше, ніж встановлення кількох окремих систем кондиціювання. Крім того, завдяки меншій кількості зовнішніх блоків зберігається естетична привабливість будівлі

Рівень шуму: один зовнішній блок створює менше шуму, ніж кілька окремих зовнішніх блоків такої ж сумарної потужності

 

Але, як і в будь-якої системи кондиціонування повітря, є і деякі недоліки, такі як більш висока вартість і складніша установка, ніж у простих спліт-систем. Також важливо враховувати, що вибір відповідної моделі мульти-спліт системи Haier залежить від багатьох факторів, таких як площа приміщення, кількість кімнат, потрібна потужність та інші. Ми із задоволенням проконсультуємо Вас та допоможемо підібрати найкращу конфігурацію системи, для Вашого приміщення

Мультисплітсистеми Haier в Україні представлені такими ж моделями Haier, які продаються і на Європейському ринку. Завдяки цьому вся техніка має всі відповідні сертифікати, відповідає кліматичним умовам та виконує вимоги норм енергозбереження. Більшість моделей кондиціонерів мульти-спліт систем Haier мають клас енергозбереження А++ та вище.

Рухаючись у ногу з часом компанія Haier пропонує споживачеві широкий набір функцій, який може змінюватись, залежно від моделі, забезпечуючи користувачу високий рівень надійності та комфорту.

Комбінації блоків мульти-спліт систем Haier

У мультиспліт-системах Haier передбачено підключення великої кількості різних комбінацій внутрішніх блоків, що дозволяє максимально якісно створити систему кондиціювання для приміщень різного розміру та призначення. Мульти-спліт системи Haier можна ефективно застосовувати як у житлових кімнатах, вітальні та спальнях, так і в комерційній нерухомості. Широкого поширення набули мультиспліт кондиціонери Haier в офісах та готельній нерухомості.

Розглянемо основні типи та комбінації внутрішніх блоків Haier

  • Настінні – найбільш популярний вид блоків, застосовується в більшості випадків завдяки невисокій ціні та простоті монтажу
  • Касетні – монтуються в стелю. Потік повітря спрямований у 4 сторони, забезпечуючи рівномірний розподіл повітря по приміщенню
  • Канальні – застосовуються для прихованого монтажу в стельовому просторі і дозволяють розподіляти повітря одночасно на кілька приміщень.
  • Консольні – встановлюються біля стін. Найчастіше застосовуються в приміщеннях з обмеженнями щодо дизайну або допустимого розташування внутрішніх блоків

Більшість типів внутрішніх блоків можна комбінувати між собою, що дозволяє встановити мульти-спліт систему Haier практично у будь-яких приміщеннях.

Совместимость мульти-сплит систем Haier

Оптимізує робочу частоту перед досягненням бажаної температури, а потім постійно вносить корективи в режимі реального часу, щоб підтримувати температуру навколишнього повітря на бажаному рівні.

100% сумісність комбінацій внутрішніх та зовнішніх блоків, що забезпечує максимальну гнучкість системи та великий вибір варіантів при проектуванні

Інвертор A-PAM (імпульсно-амплітудна модуляція) технологія управління автоматично регулює напругу Шина постійного струму в залежності від навантаження компресора, збільшуючи діапазон робочої напруги.

Спеціальне гідрофільне покриття теплообмінника перешкоджає забрудненню, відштовхує вологу та захищає від корозії, що дозволяє збільшити термін служби та збільшити інтервал між чищеннями.

Інтелектуальна система розморожування активується тільки в разі потреби, завдяки чому реалізується швидке та надійне розморожування з мінімальними витратами електроенергії.

Інверторна технологія 3D Direct Current (DC) гарантує, що кондиціонери можуть працювати з високим рівнем енергоефективності, забезпечуючи при необхідності швидке нагрівання та охолодження

Інтелектуальні технології

В останні роки все більшого розвитку набувають технології телекомунікації та віддаленого управління. Сьогодні практично не залишилося функцій, якими неможливо керувати за допомогою смартфона. “Розумні” пристрої набирають все більшої популярності у сфері побутової техніки, де компанія Haier зберігає лідерство вже багато років. Завдяки смарт-функціям можна віддалено керувати кондиціонером з будь-якої точки, у будь-який час використовуючи зручну мобільну програму. Бренд Haier визнаний №1 у глобальному рейтингу побутових систем кондиціювання керованих Wi-Fi, з часткою ринку 29,4% за обсягами продажів (дані Euromonitor, лютий 2020)

Голосове керування

Wi-Fi керування

Купить кондиционер Haier, получить консультацию или заказать монтаж мульти сплит-систем Вы можете по телефону: +38 (066) 511-63-70

X