Новинки Haier 2021 Україна

В 2021-му році Haier представила відразу кілька оновлень модельного ряду на українському ринку. Флагманська серія Jade доповнена функцією стерилізації теплообмінника, при роботі якої його температура підвищується до 56°С протягом 30 хвилин, що дозволяє ліквідувати більшість вірусів і бактерій. Крім того, компоненти внутрішнього блоку покриті іонами срібла, що сприяє чистоті не тільки повітря в приміщенні а й самого кондиціонера. На відміну, від попередньої серії – оновлена версія може працювати на обігрів до -25°С, що робить цю спліт-систему універсальним рішенням для цілорічної експлуатації.

Також, оновлення торкнулися і лінійки кондиціонерів бізнес класу – Flexis. З 2021-го року внутрішні блоки Flexis доступні в трьох кольорах: білий, чорний (матовий) і сріблястий. З 2021-го року внутрішні блоки Flexis Доступні в трьох Кольорах: білий, чорний (матовий) и сріблястий. Як і в попередній серії підтримується управління по Wi-Fi.

Бюджетний сегмент доповнився серією Pearl. Ці спліт-системи порадують сучасним дизайном – корпус внутрішнього блоку забарвлений в матовий білий колір. Незважаючи на позиціонування в бюджетному сегменті, модель оснащена досить значним набором функцій. Ультрафіолетова лампа, стерилізація 56 ° С, само-очищення теплообмінника і управління по Wi-Fi роблять цей кондиціонер досить привабливим вибором в своєму ціновому сегменті, складаючи конкуренцію більш дорогим моделям

Залишити відповідь